Venkovní učebna

propagace-učebna

Publicita ke stažení: propagace učebna (72.92 kB)

č. 68 IROP "Zvyšování kvality a dostupnosti infrastruktury pro vzdělávání a celoživotní učení - integrované projekty CLLD"

V rámci výzvy č. 68 projektu CZ.06.4.59/0.0/0.0/16_075/0008438 „2018_03 – Louňovice p. Bl. – Venkovní učebna se zázemím“ dojde v jarních měsících roku 2020 k výstavbě venkovní učebny, která zajistí odbornou výuku žáků ve venkovním prostředí blíže ke zkoumané přírodě. Projekt má vazbu na klíčové kompetence - přírodní vědy, technické a řemeslné obory.

Učebna bude umístěná na stávajícím travnatém hřišti v těsném sousedství školní budovy. Tato poloha rozšíří možnost jejího využití zároveň jako zázemí pro sportovní a kulturní aktivity spolků, zájmových kroužků, městyse Louňovice pod Blaníkem apod. k pořádání akcí pro širokou veřejnost (divadelní představení, koncerty, přednášky, sportovní utkání,…).

Konstrukce je z dřevěných masivních sloupů a trámů, střecha bude pokryta vegetací, čímž splyne s okolní zelenou plochou a doplní celkový přírodní ráz stavby. V samotné učebně bude dle potřeby rozmístěný stohovatelný nábytek, jehož dispoziční řešení umožní vycházet z aktuální potřeby výuky nebo kulturníchakcí.

Venkovní učebna

Náhled učebny: Plánek (1.04 MB)

Svátek má Taťána

• Velký pátek

Zítra má svátek Arnošt

• Bílá sobota

Sníh v březnu škodí osení i vinné révě.

Velký pátek deštivý - dělá rok žíznivý.